Лабораторія «Ескулаб» прийняла участь у благодійному вечорі «Серце в долонях»

14 березня в Україні відзначають День добровольця, а вже наступного дня, у Львові відбувся благодійний аукціон на підтримку військових ЗСУ. Організатором заходу став львівський кластер медичного бізнесу, а лабораторія «Ескулаб» приєдналась до цієї ініціативи. Основною метою благодійного вечора, за словами голови львівського медичного кластеру, Наталії Касаткіної став збір коштів на підтримку 24 механізованої бригади ЗСУ, котра потребує приладу нічного бачення для виконання бойових завдань на сході України. Окрім цього, такі вечори також дають можливість представникам медичного бізнесу поспілкуватись та об’єднатись заради досягнення першочергової мети. 

Лабораторія «Ескулаб» прийняла участь у благодійному вечорі «Серце в долонях»
Лабораторія «Ескулаб» прийняла участь у благодійному вечорі «Серце в долонях»

Ведення бізнесу у такий непростий для усіх наш час – справа нелегка, однак усі повинні продовжувати свою працю та сплачувати податки у державний бюджет. Це допоможе Україні зберегти економіку та підтримати незахищені верстви населення. Більш того, медична сфера повинна працювати та забезпечувати населення доступом до якісної медицини, адже піклуватись про своє здоров’я потрібно щодня.

Основні лоти для аукціону були представлені Національною спілкою художників України. Загалом вдалось зібрати 48 тисяч гривень, одну картину продали за 40 тисяч, ще одну – за 8 тисяч. Благодійний вечір відбувся у Львівському оперному театрі, а серед гостей були представники медичних лабораторій, аптек, постачальників медичного обладнання та ін.

Сергій Дядюшко, співзасновник Ескулаб
Сергій Дядюшко, співзасновник Ескулаб

Звісно ж, з початком повномасштабного вторгнення представники медичного бізнесу усіляко намагались приєднатись та підтримати соціальні та гуманітарні ініціативи. Лабораторія «Ескулаб» не залишилась осторонь, Сергій Дядюшко разом з співвласниками лабораторії створили благодійний фонд на підтримку військових, котрий займається виготовленням сублімованих супів. Окрім цього, фонд також допомагав у придбанні необхідних ліків для потреб ЗСУ.

Загалом вечір пройшов успішно, адже вдалось зібрати необхідну суму на ПНБ. За словами Миколи Савуляка (голови Клубу ділових людей України) у Львова є всі шанси стати медичною столицею Східної Європи, адже тут дуже хороше географічне розміщення та є доступ до якісних медичних послуг. Саме з ІТ-бізнесом медичний кластер з часом може стати ключовою спеціалізацією регіону. То ж з вірою в краще підтримуємо благодійні ініціативи разом.