Де купити калоприймач Харків і правила щодо його експлуатації

Сьогодні є безліч різних пристосувань, які допомагають пацієнтам під час реабілітаційного періоду. І їхній вибір залежить від специфіки захворювання. Після видалення кишечника може знадобиться купити калоприймач у Харкові. Зазвичай під час таких операцій лікар робить надріз у черевній порожнині, і виводить туди пряму кишку. Таким чином калові маси виводяться назовні.

Така корисна конструкція, як калоприймач, зазвичай не заважає пацієнтам жити повноцінним життям і займатися звичними для себе справами. Важливо тільки до неї пристосуватися, і вибрати для себе зручний варіант, з яким буде максимально комфортно. Калоприймач купити Харків можна у всіх аптеках міста, а також на спеціалізованих сайтах в інтернеті. Він буває різних видів.

  • Однокомпонентний. Це пристосування складається з мішка, який нерозривно пов’язаний з липким фланцем.
  • Двокомпонентний. Мішок і клейка основа йдуть окремо.

Купити калоприймач Харків нескладно, але треба знати основні правила щодо його використання.

  1. З такою конструкцією можна спати, купатися в морі, приймати душ і займатися спортом. Під час останнього – потрібно стежити, щоб шкіра занадто не потіла, інакше пластина може відклеїтися.
  2. Прикріплювати липку основу слід на суху поверхню шкіри, яка попередньо оброблена антисептичними засобами. Щоб не було подразнення, можна її додатково змастити кремом.
  3. Не можна одягати калоприймач у лежачому положенні. Потрібно це робити стоячи або сидячи.

Таким чином, купити калоприймач у Харкові не складе великих труднощів. Важливо тільки знати, який саме тип краще підходить пацієнтові, щоб він міг почуватися максимально комфортно. Також потрібно орієнтуватися і на частоту випорожнень. Якщо у людини рідкий і частий процес дефекації, то краще вибирати двокомпонентний аналог калоприймача. В інших же випадках підійде однокомпонентний.